Ceník svatebních dortů

Orientační ceník svatebních dortů

Každý svatební dort se snažíme dělat jako originál, měl by ladit s dekoracemi použitými na svatbě, stylu svatby a samozřejmě být podle přání snoubenců.

Nahé dorty

“nahé dorty” se staly v posledních velmi populárními. Jsou lehké, svěží a je možné je udělat tak, aby se hodily na každý styl svatby – ať už luxusně elegantní, nebo přírodní. Je možné je zdobit čerstvým ovocem, květinami, cukrovými květinami či ozdobami z fondánu a doplňovat např. mašličkou. Cena standartního nahého třípatrového dortu pro cca 45-50 osob je 4900 Kč. Pro cca 55-60 osob 5900Kč. Cena se také odvíjí od složitosti zdobení, počtu živých květin atd.

 Dort obmazaný, polévaný, krémový

Tyto dorty jsou hitem letošní svatební sezóny. Jsou to dorty obmazané krémem, hladce nebo vzorovaně. Polévané barevnou polevou, zdobené květy, makronkami, čokoládovými ozdobami. Lze je krásně kombinovat s celkovým designem svatby. Můžou být moderní a extravagantní, ale i zdobené klasicky. Cena tohoto tří patrového dortu pro cca 45-50 osob je 5500Kč, Pro cca 55-60osob 6500Kč. Cena může být navýšena složitostí zdobení.

Dort potahovaný fondánem

Dorty potahované fondánem dekorujeme cukrovými květinami, jedlými krajkami a postavičkami či živými květinami. Lze jej barevně vyladit ve stylu svatby. Cena tohoto tří patrového dortu pro cca 50 osob  od 6900Kč, Pro cca 55-60 osob 7900Kč. Cena se odvíjí od složitosti zdobení.

Žádná položka