Doprava

Objednané zboží si zákazník přebírá osobně v místě provozovny , nebo mu je dle předchozí domluvy výrobek dovezen na jeho zvolenou adresu.

Cena dopravného je:

a) 500Kč po Praze

b) 800Kč do 30Km od Prahy

c) a 1000Kč do 50Km

Cena dopravy platí pro max 2ks dortu a drobných zákusků. Pro 3 dorty a více se cena dopravy stanovuje individuálně.

 

Platba a cena

Ceny uvedené na webových stránkách www.dortyadortiky.cz jsou uváděny jako konečné, včetně DPH. Náklady na dopravu (informace o cenových podmínkách dopravy zboží) je uvedena v části „Podmínky dodání zboží“ těchto OP, jejich výše se může dle konkrétní objednávky lišit (v závislosti na způsobu zvolené dopravy), a jsou následně přičteny k ceně zboží v objednávkovém formuláři. Jako cena při uzavření smlouvy mezi Prodávajícím a Kupujícím platí cena uvedená u zboží v době objednávání zboží Kupujícím. Tato cena bude uvedena v objednávce a v emailu potvrzujícím přijetí objednávky zboží. Kupující může zboží nebo službu převzít zásadně až po jejich úplném uhrazení, pokud není dohodnuto jinak. V případě, kdy Kupující provede úhradu a Prodávající posléze není schopen zajistit dodání zboží, vrátí Prodávající neprodleně plnění Kupujícímu dohodnutým způsobem. Lhůta k vrácení vynaložených prostředků je závislá na zvoleném způsobu jejich vrácení (bankovním převodem, poštovním převodem), nesmí však překročit dobu 30 dní od okamžiku, kdy tato nemožnost vznikla.
Platba je možná v hotovosti při převzetí
Platební kartou 
Bankovním převodem do 5ti dnů od odeslání objednávky na účet XXX. V případě požadavku úhrady převodem sdělte toto přímo v zadání objednávky v poznámce. Při potvrzení objednávky bude Vám sdělena částka, číslo účtu i variabilní symbol pro úhradu.

Můžete si přečíst také kompletní obchodní podmínky.