O nás

Jsme mladá firma z Prahy, která žije pečením a miluje dorty. Všechny naše sladkosti děláme pravým domácím a poctivým způsobem a to pouze z kvalitních a čerstvých surovin, bez chemických konzervantů. U zdokonalování receptů jsme strávili dlouhé noci i dny, abychom vytvořili kombinaci surovin, která zamete vašimi chuťovými buňkami a potěší kdejaké lidské oko. S každým soustem poznáte chuť naší sladké smetany, krémového másla, kvalitní čokolády a skutečného ovoce. Naše dobroty budou jednoduše pro všechny sladkou odměnou.

Pečeme s láskou, pečeme pro vás!

Naší specialitou jsou dorty, cupcaky, makronky a cakepops. Všechny dorty lze po dohodě upravit dle vašich představ. Upečeme vám dorty v nejrůznějších velikostech, s rozmanitými náplněmi a zdobením. Spolu s dortem můžeme na vaší speciální příležitost vytvořit cupcaky, dortová lízátka a jiné dobroty a vše sladit do stejného stylu. Sladký sweet bar bude zpestřením každé svatby, oslavy nebo firemní akce.

Pravá domácí výroba

Všechny naše dobroty pocházejí z rukou velice zkušené cukrářky, která má dlouholetou praxi a s jednotlivými surovinami umí doslova zázraky. Při výrobě nejsou použita žádná přidaná dochucovadla a umělé látky. Všechny sladkosti jsou tedy upečeny ručně a jsou vždy čerstvé. Velmi rádi vám poradíme s výběrem dortu, kombinací chutí, tvarem, barvou a zdobením. Cupcakes a jiné sladkosti si můžete objednat také na míru, případně přijít ochutnat do naší kavárny Cup and Cake v Praze.