Pečeme  podle domácích a osvědčených receptur

Vůně skořice, exotické vanilky a pravé čokolády linoucí se kuchyní... není nic příjemnějšího než vůně pravých domácích surovin. Naše dorty a dortíky vyrábíme z poctivých surovin bez přidaných rostlinných tuků, práškových náhražek nebo mražených polotovarů. Ochutnejte a uvidíte, že si zamilujete jejich lahodnou chuť.

Tajná ingredience

Tajemná přísada, která vykouzlí z každého sladkého kousku nezapomenutelný zážitek? Dalo by se říci, že i my takovou máme. Dokonale připravené recepty, nad kterými jsme strávili dlouhé noci, vždy obsahují něco výjimečného, co zamává s kdejakou chuťovou buňkou. Dětské dorty, svatební dorty, cupcaky, makronky, dortová lízátka a sladkosti na nejrůznější příležitosti obsahují ten nejlepší poměr ingrediencí.

Pravá vanilka a skořice

Všechny naše dorty, ať už jde o dorty k narozeninám nebo svatební dorty, jsou připravovány s láskou a při svém pečení často saháme po pravé vanilce z Madagaskaru a špetce skořice. Pravá vanilka je také nazývána Bourbonskou vanilkou. Jde o nejkvalitnější vanilku na světě, která dodá receptu ten správný šmrnc. Její vůně je intenzivnější a chuť nepopsatelná. Nezapomínáme ani na alergiky. Na přání upečeme bezlepkové dorty nebo dorty bez laktózy. Máte-li speciální dietní návyky, nebojte se nám napsat, vše zařídíme.